DRODZY KLIENCI!!

Firma HETMAN powstała w 1995 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży zawodowej i ochronnej o wysokim standardzie. Nasze ubrania charakteryzują się nowoczesnym i innowatorskim wzornictwem, estetyką wykonania, trwałością i funkcjonalnością. Dostarczamy własne wzory, które są dostępne na magazynie, jak też wzory zgodne z wizją klientów, których powstanie nadzoruje technolog kroju i szycia.

Ponadto posiadamy wydział nadruków i studio haftu, dzięki czemu możemy stosować różnorodne formy nanoszenia elementów graficznych, z Amerykańską Technologią Sitodruku na czele, na odzież własnej produkcji, jak też powierzoną odzież roboczą lub reklamową. Dzięki posiadaniu własnego studia projektowego możemy błyskawicznie uwzględniać sugestie i poprawki klientów co do tworzonego wzoru.

Mając na uwadze fakt iż zadowolony klient zrobi zakupy powtórnie, a także zachęci innych potencjalnych odbiorców, kładziemy duży nacisk na miłą obsługę, otwartość na potrzeby naszych partnerów handlowych, jakość, terminowość- co staramy się osiągnąć przez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, wdrożone ścisłe procedury jakościowe i logistyczne, stosowanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, a także sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów.

Naszą ofertę możecie Państwo obejrzeć na targach BHP SAWO w Poznaniu, a także na targach reklamy REMA DAYS w Warszawie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!